HoŞgELdİnİz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoŞgELdİnİz

Arkadaşlığın Tek Adresi

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Badem, bugün denize kavuşuyor

YazarMesaj
mezarcı
Co Admin
Co Admin
mezarcı

Badem, bugün denize kavuşuyor Empty
MesajKonu: Badem, bugün denize kavuşuyor   Badem, bugün denize kavuşuyor Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 12:53 pm

Aydın’nın Didim İlçesi sahilinde geçen aralık ayında baygın bulunan yavru Akdeniz foku, bakıma alındığı İzmir’in Foça İlçesi’nde sağlığına kavuştu.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un evlat edinip masraflarını üstlendiği "Badem" adı verilen fok, bugün tekneyle denize bırakılacak. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde, Badem için düzenlenecek törene, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe ile Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç katılacak. 09.00’da başlayacak törenin ardından 10.00’da törene katılanlar rehabilitasyon merkezine gelerek son kez Badem’i görecek. Badem, rahatsız edilmemesi için Foça açıklarında açıklanmayan bir yerden denize salınacak.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-